Inżynier Automatyk

Myworknet Sylwia Ottka Skawina Wynagrodzenie do negocjacji

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju i za granicą. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19019.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu produkcyjnego poszukujemy Inżyniera Automatyka.

Obowiązki:

  • Bycie odpowiedzialnym za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego w zakresie automatyki przemysłowej,
  • Proaktywne zarządzanie i wspieranie istniejącej infrastruktury,
  • Programowanie i modernizacja sterowników PLC (Allen Bradley, Siemens) i systemów SCADA (InTouch, WinCC, FactoryTalk),
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej, monitorowanie jej zgodności z obowiązującym prawem i procedurami,
  • Przygotowanie specyfikacji technicznych i wybór rozwiązań technicznych,
  • Wdrożenie i testowanie dostarczonych systemów kontroli procesu,
  • Instalowanie i wdrażanie systemów, oprogramowania i urządzeń peryferyjnych,
  • Projektowanie, opracowywanie i wdrażanie ulepszeń procesów na nowych i istniejących liniach,
  • Zarządzanie jakością przy istniejących systemach i procesach,
  • Wspieranie nowych projektów,
  • Chęć rozwijania umiejętności w zakresie technologii przemysłu 4.0,
  • Wraz z zespołem diagnozowanie i usuwanie usterek i awarii.

Wymagania:

  • Posiadają wykształcenie wyższe (preferowane: automatyka, elektronika, mechatronika),
  • O minimum 5 letnim doświadczeniu zdobytym w firmie produkcyjnej
  • Posiadają praktyczną umiejętność programowania, modernizacji i uruchamiania systemów PLC / SCADA
  • Znają środowiska programistycznych: InTouch (platforma WonderWare), SIMATIC STEP 7 WinCC (Siemens), RSLogix 5000, FactoryTalk (Rockwell Automation),
  • Znasz schematy elektryczne, hydrauliczne i pneumatyczne (AutoCAD, ePLAN),
  • Posiadasz doświadczenie w programowaniu PLC, systemach RF-id, systemach kodów kreskowych, topologii sieci, robotach / cobotach, umiejętności systematycznego rozwiązywania problemów / rozwiązywania problemów,
  • Masz doświadczenie w architekturze TCP / IP i sieci rozległej,
  • Znasz zagadnienia elektryczne / pneumatyczne / hydrauliczne,
  • Znasz język angielski w stopniu minimum dobrym
  • Nie są Ci obce zagadnienia Lean Manufacturing

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Szeroki pakiet benefitów (nagrody, karta multisport, ciepły posiłek, prywatna opieka medyczna, system wyróżnień, program poleceń pracowniczych, kursy i szkolenia)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej światowym liderem w produkcji, sprzedaży i projektowaniu wysoko gatunkowej ceramiki, materiałów ogniotrwałych i systemów kontroli dla wymagających zastosowań przemysłowych.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Automatyk

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Automatyk w miejscowości: Skawina jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Myworknet Sylwia Ottka lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Automatyk Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Automatyk, praca w Skawina dopasowana do Twoich wymagań.Myworknet Sylwia Ottka praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Myworknet Sylwia Ottka

Praca Inżynier Automatyk, Skawina

Ogłoszenia Pracodawcy