Operator wózka widłowego niskiego składowania - wynagrodzenie od 1800 euro brutto miesięcznie - Praca w Belgii

Lokalizacja: Wommelgem , Flandria;
Wynagrodzenie: 1800EUR / Miesiąc

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko operatora wózka widłowego dla belgijskiej firmy specjalizującej się w produkcji żywic syntetycznych.

Na powyższym stanowisku będziesz odpowiedzialny za pomoc w produkcji żywic syntetycznych, obsługę wóza widłowego niskiego składowania, pakowanie i układanie produktów na palecie, dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy.


Jeśli posiadasz:
 • doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym
 • aktualne uprawnienia z zakresu obsługi wózka widłowego
 • komunikatywną znajomość języka angielskiego
 • możliwość wyjazdu własnym środkiem transportu
Jeśli oczekujesz:
 • stabilnego zatrudnienia na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
 • wynagrodzenia w wysokości 11,33 euro brutto/h
 • nadgodzin płatnych około 17,00 euro brutto/h
 • dodatku na posiłki w kwocie 4,00 euro dziennie 
 • pakietu dodatków w postaci trzynastej pensji, prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej
 • dodatkowego wynagrodzenia w wysokości 100 euro za wyjazd własnym autem
 • pomocy w zorganizowaniu zakwaterowania oraz opieki polskojezycznego kordynatora na terenie Belgii

Znaczy że trafileś/aś idealnie! Nie czekaj i zostaw nam swoje cv.


Opieka lekarska

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Zakwaterowanie

Oferta jest ważna jeszcze 24 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego niskiego składowania - wynagrodzenie od 1800 euro brutto miesięcznie - Praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego niskiego składowania - wynagrodzenie od 1800 euro brutto miesięcznie - Praca w Belgii w miejscowości: Wommelgem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego niskiego składowania - wynagrodzenie od 1800 euro brutto miesięcznie - Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego niskiego składowania - wynagrodzenie od 1800 euro brutto miesięcznie - Praca w Belgii, praca w Wommelgem dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.