Test Engineer

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-09-2019, do końca 39 dni
Praca Test Engineer

Warszawa
NR REF.: 1129016

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: TEST ENGINEER
LOKALIZACJA: WARSZAWA (OCHOTA)

Zadania:
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych / integracyjnych w oparciu o wymagania biznesowe
  • Budowa przypadków testowych na podstawie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych tworzonych systemów oraz sposobów ich wykorzystywania przez użytkowników końcowych,
  • Dokumentowanie planów testów, scenariuszy, przypadków i danych testowych oraz wyników testów
  • Aktywne uczestniczenie w procesie tworzenia oprogramowania (ścisła współpraca z zespołem developerskim/analitykami – praca w metodologii SCRUM / BDD)
Wymagania:
  • 3/4-letnie doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych
  • Ze znajomością języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (pisemną i werbalną)
  • Posiadającej wiedzę z zakresu teorii testów
  • Z umiejętnością tworzenia planów / scenariuszy / przypadków testowych
  • Z podstawową znajomością SQL orazhttp (HTML, XML, JSON, metody GET / POST)
  • Mile widziane:
    • Znajomość Gherkin’a
    • Znajomość Atlassian Jira, Confluence
    • Podstawowa znajomość języka Java (umiejętność czytania kodu)
    • Doświadczenie w testach wydajnościowych
Oferujemy:

Oferujemy współpracę w oparciu o B2B, preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych, zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji związany z pracą przy rozwojowych projektach z nowoczesnymi technologiami.

Gdzie szukać pracy jako Test Engineer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Test Engineer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Test Engineer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Test Engineer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

HAYS IT & Telecom

Praca Test Engineer, Warszawa