Asystent/ka ds. Administracji

Lokalizacja: Piaseczno , mazowieckie
Praca Asystent/ka ds. Administracji

Firma LTEC Sp. z o.o. obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko Asystent/ka ds. Administracji

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie rozliczeń, wydatków służbowych, zaliczek pracowniczych;
  • analiza faktur od kontrahentów wraz z przydziałem ich pod konkretny projekt;
  • administrowanie kodami projektowymi;
  • wystawianie faktur;
  • bieżąca obsługa biura.
Wymagania:
  • Min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym;
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja czasu pracy;
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji oraz dokumentacji;
  • dobra znajomość pakietu MsOffice;
  • umiejętność ustalania priorytetów;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17;
  • dobre warunki zatrudnienia oraz odpowiednie narzędzia pracy.
Dodatkowe Informacje

Preferowane osoby z Piaseczna.

Gdzie szukać pracy jako Asystent/ka ds. Administracji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent/ka ds. Administracji w miejscowości: Piaseczno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LTEC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent/ka ds. Administracji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent/ka ds. Administracji, praca w Piaseczno dopasowana do Twoich wymagań.LTEC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.