kasjer - sprzedawca

Lokalizacja: Chojnice , pomorskie;

Szukasz legalnego zatrudnienia w Polsce i pracy na jasnych, uczciwych warunkach? Chcesz pracować w zgranym zespole i móc liczyć na jego wsparcie w nieoczekiwanych sytuacjach? Chcesz się rozwijać i mieć możliwości awansu?
Witamy w McDonald's!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko kasjer - sprzedawca

Za co będziesz odpowiadać?
  • przygotowywanie produktów (napojów, deserów) oraz obsługa urządzeń
  • prace magazynowe, uzupełnianie zapasów
  • sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie zamówień
  • prace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracji
Czego oczekujemy?
  • otwartości i pozytywnego nastawienia do pracy i gości restauracji
  • nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia, ale jeśli już masz na koncie pracę w branży - tym lepiej
  • mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • nie wymagamy biegłej znajomości języka polskiego - jesteśmy w stanie zorganizować pracę w taki sposób, żeby na początku nie była Ci potrzebna
Co oferujemy w zamian?
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na uczciwych warunkach
  • wsparcie w procesie uzyskiwania zezwolenia na pracę
  • pełne wdrożenie w obowiązki,
  • możliwość rozwoju i awansu zależnego wyłącznie od jakości Twojej pracy
  • elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy z innymi zobowiązaniami
  • pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę i wzajemne relacje

Gdzie szukać pracy jako kasjer - sprzedawca

Jaka oferta pracy na stanowisku: kasjer - sprzedawca w miejscowości: Chojnice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako kasjer - sprzedawca Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko kasjer - sprzedawca, praca w Chojnice dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

McDonalds Polska

Praca kasjer - sprzedawca, Chojnice