Front-end (React) Developer (Regular/Senior)

Lokalizacja: Kraków , małopolskie;

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 Specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach. Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeety)!
Rozbudowujemy zespół i w związku z tym poszukujemy Specjalistów: Front-end (React) Developer (Regular/Senior)

Zadania:
  • wytwarzanie oprogramowania wysokiej jakości (rozwiązania webowe),
  • pisanie czystego kodu oraz dbanie o skalowalność i optymalizację,
  • współtworzenie dokumentacji technicznej,
  • współpraca w zespole scrumowym.
Wymagania:
  • co najmniej kilka lat doświadczenia w obszarze front-endu,
  • znajomość JavaScript (ES6+) oraz React,
  • wiedza na temat wykorzystywania API (RESTful, GraphQL),
  • znajomość TDD oraz CI,
  • ’nice to have’ będzie znajomość: Node.js, testów e2e, TypeScript, Bitbucket, Jira, Jenkins, Linux, Docker.
Zależy nam:
  • abyś każdego dnia nabywał nowe umiejętności - zaproponujemy ścieżkę rozwoju, dopasowaną do Twoich potrzeb,
  • abyś Ty i Twoi bliscy czuli się bezpiecznie - gwarantujemy opiekę medyczną (różne opcje pakietu Medicover),
  • abyś miał możliwość dzielenia się swoja wiedzą - zapewniamy możliwość wystąpień w roli speakera na naszych eventach dedykowanych branży IT,
  • abyś mógł wybrać benefity, na których Ci zależy (MultiSport, nauka języka angielskiego, dostęp do platform e-learningowych m.in. Treehouse).
Dodatkowe informacje

O specyfice projektów, a także zespole, warunkach współpracy i innych ważnych dla Ciebie kwestiach opowiemy podczas rozmowy :)

Czekamy na Twoje CV!

Gdzie szukać pracy jako Front-end (React) Developer (Regular/Senior)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Front-end (React) Developer (Regular/Senior) w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Front-end (React) Developer (Regular/Senior) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Front-end (React) Developer (Regular/Senior), praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

NBC Sp. z o.o.

Praca Front-end (React) Developer (Regular/Senior), Kraków