Operator linii produkcyjnej

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Operator linii produkcyjnej

Zadania:
  • Przygotowanie komponentów do produkcji
  • Obsługa maszyn niezbędnych w procesie produkcji
  • Przestrzeganie zasad BHP
Wymagania:
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia
  • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Duża motywacja do pracy
Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Pracę od zaraz w Niepołomicach (Strefa Ekonomiczna)
  • Możliwość związania się z firmą w długiej perspektywie czasowej
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • System 2 zmiany, 4 brygady (06:00-18:00 i 18:00-06:00)
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Kartę MultiSport

Gdzie szukać pracy jako Operator linii produkcyjnej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator linii produkcyjnej w miejscowości: Niepołomice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator linii produkcyjnej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator linii produkcyjnej, praca w Niepołomice dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Praca Operator linii produkcyjnej, Niepołomice