Pracownik technicznej obsługi klienta

Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie;

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pracownik technicznej obsługi klienta

Zadania:
  • Przyjmowanie zgłoszeń klientów
  • Zdalna pomoc lub koordynacja wsparcia obsługi technicznej
  • Przygotowanie raportów zdarzeń
  • Analiza zapisu monitoringu
Wymagania:
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Komunikatywność
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Asertywność, samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę (po 3-miesięcznym okresie próbnym, od razu na czas nieokreślony)
  • Długofalową współpracę
  • Pełny etat

Gdzie szukać pracy jako Pracownik technicznej obsługi klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik technicznej obsługi klienta w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik technicznej obsługi klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik technicznej obsługi klienta, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Praca Pracownik technicznej obsługi klienta, Gdańsk