Specjalista ds. Instalacji i Serwisu Maszyn Przemysłowych (nr ref.: 10203)

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 11-09-2019, do końca 55 dni
Praca Specjalista ds. Instalacji i Serwisu Maszyn Przemysłowych (nr ref.: 10203)

Opis stanowiska
    Wymagania
    • Jeśli:
    • masz doświadczenie w instalacjach i serwisowaniu maszyn i urządzeń na liniach produkcyjnych i zakładach przemysłowych
    • sprawnie posługujesz się językiem angielskim, na poziomie minimum B2
    • potrafisz czytać i sporządzać dokumentację techniczną
    • masz czynne prawo jazdy i jesteś gotowa/gotowy do częstych wyjazdów służbowych
    Oferujemy
    • możemy zapewnić Ci codzienny kontakt z językiem angielskim
    • możliwość współpracy z zakładami produkcyjnymi z niemal każdej branży
    • szkolenia organizowane przez naszych partnerów zagranicznych
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Instalacji i Serwisu Maszyn Przemysłowych (nr ref.: 10203)

    Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Instalacji i Serwisu Maszyn Przemysłowych (nr ref.: 10203) w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Instalacji i Serwisu Maszyn Przemysłowych (nr ref.: 10203) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

    Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Instalacji i Serwisu Maszyn Przemysłowych (nr ref.: 10203), praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

    BDI

    Praca Specjalista ds. Instalacji i Serwisu Maszyn Przemysłowych (nr ref.: 10203), Wrocław