Obsługa Klienta Salonu Orange

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego klienta
Orange Polska, poszukujemy osób na stanowisko: Obsługa Klienta Salonu Orange

Zadania:
  • Wsparcia w codziennej pracy sprzedawców,
  • Pomoc w prostych zajęciach biurowych,
  • Pomoc w organizacji pracy Salonu Sprzedaży,
  • Praca z Klientem - pomoc w obsłudze klienta.
Wymagania:
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera pakietu Office,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność,
  • Wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie zarówno dla studentów jak i osób które ukończyły naukę i 26 rok życia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze.

Gdzie szukać pracy jako Obsługa Klienta Salonu Orange

Jaka oferta pracy na stanowisku: Obsługa Klienta Salonu Orange w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Imar Service Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Obsługa Klienta Salonu Orange Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Obsługa Klienta Salonu Orange, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Imar Service Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.