Specjalista ds. Obsługi Klienta

W związku z prężnym rozwojem firmy Seris Konsalnet Sp zoo na rynku ochrony poszukujemy do naszego Działu Obsługi Klienta pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa (Wola)

Obowiązki:
  • Posprzedażowa obsługa Klienta (telefonicznie, mailowo, korespondencyjnie)
  • Realizacja zgłoszeń klientów oraz udzielanie niezbędnych informacji
  • Wsparcie działów operacyjnych w procesowaniu obsługi klientów
  • Udział w procesie badania satysfakcji klienta
  • Raportowanie realizowanego obszaru kompetencji
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.
Wymagania:
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Entuzjazm i zaangażowanie
  • Znajomość obsługi komputera (Excel , Word, poczta) na poziomie dobrym
  • Komunikatywność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmowy z klientem.
Oferujemy:
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • Stacjonarną pracę w dogodnej lokalizacji - Wola
  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w kilkunastoosobowym i przyjaznym zespole.
Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy wysyłać swoje CV; edyta.kalbarczyk@konsalnet.pl

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Obsługi Klienta w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.