Technolog

Lokalizacja: Lublin , lubelskie;

PKC GROUP POLAND sp. z o.o. - wiodący na rynku polskim producent wiązek elektrycznych dla motoryzacji, będący
częścią globalnego koncernu MSSL, w związku z rozwojem firmy zatrudni pracowników na stanowisku: Technolog

Twoje zadania:
  • uczestnictwo we wdrażaniu procesów produkcyjnych
  • opracowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • optymalizacja ustawień pod kątem skuteczności i wydajności powierzonego procesu produkcyjnego
  • rozwiązywanie problemów technologicznych powstających w procesie produkcji
  • praca w systemie ERP
Czego oczekujemy?
  • wykształcenia wyższego o profilu technicznym (mile widziane kierunki: zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, elektrotechnika, inne pokrewne)
  • dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny) - niezbędne w komunikacji mailowej / telefonicznej oraz czytaniu dokumentacji technicznej
  • umiejętności komunikacyjnych i pracy w zespole
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • dobrej obsługi komputera - MS Word, MS Outlook, MS Excel
  • mile widziana znajomość programów AutoCAD, SolidWorks
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP
  • zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowości do pracy w Starachowicach
Co możemy zaoferować:
  • stabilną pracę przy rozwojowych projektach w branży motoryzacyjnej
  • umowę o pracę
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach językowych
  • pakiet socjalny

Gdzie szukać pracy jako Technolog

Jaka oferta pracy na stanowisku: Technolog w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PKC Group Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Technolog Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technolog, praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.PKC Group Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

PKC Group Poland Sp. z o.o.

Praca Technolog, Lublin