Twoja szansa na rozwój - zostań Magazynierem i zarabiaj 2950 zł brutto oraz premie, nie wymagamy doświadczenia!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Polkowice Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, prowadzimy rekrutację do pracy na magazynie.


Nie wymagamy doświadczenia!

  • Jesteś zaangażowany w swoje obowiązki?
  • Chcesz się rozwijać?
  • Czujesz się gotowy do pracy w systemie trzyzmianowym?

Wspaniale! Zgłoś się do nas i daj sobie szansę na ciekawą pracę!

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie, bądź uprawnienia UDT na wózek widłowy, nie zapomnij nam o tym wspomnieć!

Sprawdź jaka jest nasza oferta.

Gwarantujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2950 zł brutto oraz solidne premie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość wyrobienia dodatkowo płatnych nadgodzin;
  • profesjonalne szkolenie wdrażające;
  • odzież roboczą.

 

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Kompletowanie zamówień na magazynie zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.

Dodatkowe informacje

Chcesz do nas dołączyć? Zgłoś swoją kandydaturę już dziś! 

Potrzebujesz dodatkowych informacji? 

Zadzwoń: 503 075 956 lub napisz: e.cofta@ksservice.pl 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Twoja szansa na rozwój - zostań Magazynierem i zarabiaj 2950 zł brutto oraz premie, nie wymagamy doświadczenia!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Twoja szansa na rozwój - zostań Magazynierem i zarabiaj 2950 zł brutto oraz premie, nie wymagamy doświadczenia! w miejscowości: Głogów, dolnośląskie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Twoja szansa na rozwój - zostań Magazynierem i zarabiaj 2950 zł brutto oraz premie, nie wymagamy doświadczenia! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Twoja szansa na rozwój - zostań Magazynierem i zarabiaj 2950 zł brutto oraz premie, nie wymagamy doświadczenia! , praca w Głogów, dolnośląskie dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.