Lakiernik.

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

Fortaco jest wiodącym partnerem produkcji dla firm działających na polu inżynierii mechanicznej i największym w Europie uczestnikiem w tej branży. Spółka zatrudnia łącznie blisko 2300 pracowników i prowadzi działalność w Finlandii, Estonii, Polsce, na Węgrzech i Słowacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Lakiernik.

Obowiązki:
  • Malowanie dużych powierzchni stalowych;
  • Realizowanie celów zespołu;
  • Zaangażowanie w poszerzanie kompetencji w ramach stanowiska;
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w malowaniu podstawowymi technikami natryskowymi;
  • Znajomości procesów lakierniczych;Wiedzy z zakresu niezgodności lakierniczych i umiejętność dokonywania samokontroli;
  • Znajomości narzędzi pomiarowych oraz umiejętność ich wykorzystania w procesie malowania;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • Chęci rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia, które gwarantuje umowa o pracę, premie i dodatki za dyspozycyjność, a dodatkowe bonusy to:
  • bezpłatny transport dla pracowników
  • bezpłatny dostęp do napojów z automatów na halach produkcyjnych
  • pakiety ubezpieczeniowe w PZU I Allianz
  • bezpłatna opieka medyczna
  • dofinansowanie programu Multisport
  • dofinansowanie wczasów pod gruszą
  • bony świąteczne
  • paczki świąteczne dla dzieci pracowników
  • prezenty na Dzień Dziecka dla dzieci pracowników
  • wyprawka dla żaka
  • udział w piknikach rodzinnych
  • udział w zakładowych wycieczkach: rowerowe, w góry, na narty, na połów ryb
  • coroczne szczepienia przeciwko grypie
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników (m.in. obsługa suwnic kat. II S)
Dodatkowe informacje

Osobom nie posiadającym doświadczenia oferujemy przyuczenie do zawodu lakiernik.

Gdzie szukać pracy jako Lakiernik.

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lakiernik. w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy FORTACO Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lakiernik. Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lakiernik., praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.FORTACO Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

FORTACO Sp. z o.o.

Praca Lakiernik., Wrocław