Operator wózka widłowego - bezpłatne szkolenie UDT, liczne benefity!

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 10-09-2019, do końca 4 dni
Praca Operator wózka widłowego - bezpłatne szkolenie UDT, liczne benefity!

Jeśli szukasz pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem, licznymi benefitami i bezpłatnym transportem, mamy dla Ciebie świetną ofertę zatrudnienia jako pracownik magazynowy - operator wózka widłowego u naszego Klienta. Nie musisz mieć specjalnych uprawnień, oferujemy Ci możliwość bezpłatnego szkolenia UDT. Podnieś kwalifikacje i zarabiaj więcej!

Dołącz, zostań i rozwijaj się! Stawka początkowa 20 PLN/h. A ponadto atrakcyjne benefity i premie do 15%!
Teraz nagradzamy podwójnie za dobre znajomości.
Zarówno Ty, jak i polecona przez Ciebie osoba macie szansę zarobić dodatkowe 1000 zł*!

OFERUJEMY CI:
  • stawkę godzinową 20 zł brutto/h + system premiowy do 15%
  • zatrudnienie w oparciu o umowę kodeksową bezpośrednio z naszym Klientem
  • liczne benefity i dofinansowania do szkoleń
  • perspektywę długofalowej współpracy i rozwoju zawodowego
  • pracę średnio 4 dni w tygodniu po 10h
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające
  • bezpłatny transport pracowniczy
  • 26 dni urlopu wypoczynkowego bez względu na Twój udokumentowany staż pracy
TWOJE ZADANIA:
  • rozkładanie towarów na półki magazynu
  • załadunek i rozładunek przesyłek
  • sortowanie i kompletacja towaru
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • praca przy użyciu skanera ręcznego i wózka widłowego
OCZEKUJEMY OD CIEBIE:
  • gotowości i zdolności do pracy w trybie nocnym i dziennym
  • dobrej kondycji fizycznej
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

Darmowy posiłek

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Brzmi ciekawie? Zaaplikuj lub zadzwoń na nr 224 544 444 i umów się na spotkanie rekrutacyjne w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu.

*Regulamin akcji dostępny w agencji Randstad

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Wynagrodzenie
20 PLN / Godzina

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego - bezpłatne szkolenie UDT, liczne benefity!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego - bezpłatne szkolenie UDT, liczne benefity! w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Randstad Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego - bezpłatne szkolenie UDT, liczne benefity! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego - bezpłatne szkolenie UDT, liczne benefity!, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Randstad Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Randstad Polska Sp. z o.o.

Praca Operator wózka widłowego - bezpłatne szkolenie UDT, liczne benefity!, Wrocław

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Joanna Biederman

joanna.biederman@randstad.pl

2245444444

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie