Pracownik magazynu - wynagrodzenie do 3750 zł brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Gądki 3100 - 3400 brutto PLN

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, jeden z naszych Klientów, firma od lat specjalizująca się w działaniach z zakresu transportu, spedycji i logistyki, znalazł się w potrzebie zatrudnienia osób na stanowisko: Pracownik magazynowy w miejscowości Gądki.


Pracujesz i zyskujesz!

Wywieź swoją karierę na wyższy poziom!

Jedyne co jest Ci do tego potrzebne to uprawnienia UDT na wózki widłowe, odrobina chęci i pozytywne nastawienie.

 

Do Twoich zadań należeć będzie:

załadunek i rozładunek towaru za pomocą wózka widłowego oraz zadbanie o porządek na magazynie.

Będziesz miał/a wpływ na rozwój firmy i powiększanie jej renomy.

Gwarantujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości od 3 100 do 3 400 zł brutto, premię frekwencyjną i wydajnościową do 350 zł brutto oraz wolne weekendy. 

Już widzisz, ile zyskujesz dołączając do naszego zespołu, a to nie wszystko!

Dodatkowo zapewniamy wsparcie opiekuna we wdrożeniu w zadania stanowiska.

Sam/a kieruj swoją karierą i magazynuj kolejne doświadczenia i umiejętności.

Dodatkowe informacje

Firma zlokalizowana jest w Gądkach, k. Pozniania.

Nie pozwól, aby ktoś zabrał Ci tą ofertę sprzed nosa!

 

Zaaplikuj, dołącz do nas i pojedź z nami na jednym wózku :)

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynu - wynagrodzenie do 3750 zł brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu - wynagrodzenie do 3750 zł brutto w miejscowości: Tulce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynu - wynagrodzenie do 3750 zł brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu - wynagrodzenie do 3750 zł brutto, praca w Tulce dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.