Pracownik linii montażowej

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej prowadzimy rekrutację na stanowisko: Pracownik linii montażowej

Zadania:
  • montaż wyrobów zgodnie z instrukcją,
  • praca przy linii produkcyjnej,
  • kontrola jakościowa komponentów.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • dyspozycyjność do pracy w weekendy,
  • motywacja i chęć do pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie OD 3.700zł brutto miesięcznie!
  • darmowy dojazd z centrum Wrocławia,
  • dofinansowanie posiłków,
  • możliwość rozwoju,
  • benefity (multisport, grupowe ubezpieczenie).

Gdzie szukać pracy jako Pracownik linii montażowej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik linii montażowej w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp.z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik linii montażowej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik linii montażowej, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp.z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Gi Group Sp.z o.o.

Praca Pracownik linii montażowej, Wrocław