VOLVO - Elektromonter

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

Dla naszego Klienta, VOLVO międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej prowadzimy rekrutację na stanowisko: VOLVO - Elektromonter

Zadania:
  • realizacja prac monterskich w zakresie elektromontażu (branża automotive),
  • praca z użyciem narzędzi.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji, lub montażu,
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • motywacja i chęć do pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia - od 3000 do 4100 zł brutto płatne do 10-go każdego miesiąca,
  • dwie zmiany, od poniedziałku do piątku,
  • realna możliwość szybkiego przejścia na umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • benefity (multisport, grupowe ubezpieczenie).

Gdzie szukać pracy jako VOLVO - Elektromonter

Jaka oferta pracy na stanowisku: VOLVO - Elektromonter w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp.z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako VOLVO - Elektromonter Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko VOLVO - Elektromonter, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp.z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Gi Group Sp.z o.o.

Praca VOLVO - Elektromonter, Wrocław