Krawcowa / Szwaczka odzieży lekkiej 6.00-14.00

HR Partner Monika Pszuk Bydgoszcz Wynagrodzenie do negocjacji

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) stworzona przez ludzi z olbrzymim doświadczeniem, która idealnie odpowiada na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski.

Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem firmy klienta, zajmującą się produkcją odzieży lekkiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Krawcowa / Szwaczka odzieży lekkiej

Obowiązki:

  • obsługa maszyny przemysłowej
  • szycie elementów składających się na odzież lekką ( koszule, spódnice, tuniki)

Wymagania:

  • umiejętność szycia na maszynie przemysłowej
  • mile widziane doświadczenie w szyciu odzieży potwierdzone dokumentami
  • gotowość do pracy w nadgodzinach w przypadku dużych zamówień( maksymalnie 2 godziny dziennie + sporadycznie soboty)
  • nastawienie na długofalową współpracę

Oferujemy

  • umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie podstawowe  + dodatki za nadgodziny wypłacane zgodnie z kodeksem
  • pracę bez akordu!
  • pracę na jedną zmianę pn-pt 6.00-14.00
  • pracę na terenie Bydgoszczy
  • stabilne zatrudnienie w zakładzie istniejącym od kilkunastu lat

Dodatkowe informacje

Do tego samego zakładu poszukujemy krojczych z doświadczeniem.

Uwaga! Brak możliwości wykonywania pracy chałupniczej.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń 535 159 463

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Krawcowa / Szwaczka odzieży lekkiej 6.00-14.00

Jaka oferta pracy na stanowisku: Krawcowa / Szwaczka odzieży lekkiej 6.00-14.00 w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HR Partner Monika Pszuk lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Krawcowa / Szwaczka odzieży lekkiej 6.00-14.00 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Krawcowa / Szwaczka odzieży lekkiej 6.00-14.00, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.HR Partner Monika Pszuk praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.