Krawcowa / Szwaczka odzieży lekkiej 6.00-14.00

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) stworzona przez ludzi z olbrzymim doświadczeniem, która idealnie odpowiada na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski.

Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem firmy klienta, zajmującą się produkcją odzieży lekkiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Krawcowa / Szwaczka odzieży lekkiej

Obowiązki:
  • obsługa maszyny przemysłowej
  • szycie elementów składających się na odzież lekką ( koszule, spódnice, tuniki)
Wymagania:
  • umiejętność szycia na maszynie przemysłowej
  • mile widziane doświadczenie w szyciu odzieży potwierdzone dokumentami
  • gotowość do pracy w nadgodzinach w przypadku dużych zamówień( maksymalnie 2 godziny dziennie + sporadycznie soboty)
  • nastawienie na długofalową współpracę
Oferujemy
  • umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie podstawowe  + dodatki za nadgodziny wypłacane zgodnie z kodeksem
  • pracę bez akordu!
  • pracę na jedną zmianę pn-pt 6.00-14.00
  • pracę na terenie Bydgoszczy
  • stabilne zatrudnienie w zakładzie istniejącym od kilkunastu lat
Dodatkowe informacje

Do tego samego zakładu poszukujemy krojczych z doświadczeniem.

Uwaga! Brak możliwości wykonywania pracy chałupniczej.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń 535 159 463

Gdzie szukać pracy jako Krawcowa / Szwaczka odzieży lekkiej 6.00-14.00

Jaka oferta pracy na stanowisku: Krawcowa / Szwaczka odzieży lekkiej 6.00-14.00 w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HR Partner Monika Pszuk lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Krawcowa / Szwaczka odzieży lekkiej 6.00-14.00 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Krawcowa / Szwaczka odzieży lekkiej 6.00-14.00, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.HR Partner Monika Pszuk praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

HR Partner Monika Pszuk

Praca Krawcowa / Szwaczka odzieży lekkiej 6.00-14.00, Bydgoszcz