Praca na magazynie od 3400 zł brutto - umowa o pracę, premie!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Długołęka 3400 brutto PLN

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jeden z naszych Klientów specjalista w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Operator wózka widłowego do pracy w Długołęce.


Co oferujemy?

  • umowę o pracę
  • podstawę wynagrodzenia równą 3400 zł brutto
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • gwarancja wynagrodzenia w terminie
  • na początku naszej współpracy zapewniamy Ci szkolenie wdrażające w obowiązki
  • wsparcie koordynatora personalnego na każdym etapie zatrudnienia

Twoje zadania:

rozładunek i załadunek towaru przy użyciu wózka widłowego.

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy 3- zmianowej
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki

Mile widziane jest posiadanie uprawnień UDT na wózki widłowe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Dodatkowe informacje

Chcesz do nas dołączyć?

Wspaniale, wyślij do nas swoje CV a już niedługo będziesz mógł/mogła cieszyć się nową pracą!

Zadzwoń 508 351 455 lub napisz k.piatek@ksservice.pl

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na magazynie od 3400 zł brutto - umowa o pracę, premie!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na magazynie od 3400 zł brutto - umowa o pracę, premie! w miejscowości: Oleśnica jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na magazynie od 3400 zł brutto - umowa o pracę, premie! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na magazynie od 3400 zł brutto - umowa o pracę, premie!, praca w Oleśnica dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.