Restauracja McDonald's przy ul.Mickiewicza 5 w Łodzi zatrudni pracowników zmiany nocnej.

McDonalds Polska Łódź Wynagrodzenie do negocjacji

Szukasz firmy, w której będziesz pracować ramię w ramię z fajnymi ludźmi, w zgranej ekipie? Chcesz pogodzić elastyczność ze stabilnością zatrudnienia i pewnymi warunkami?
Witamy w McDonald's!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko
Pracownik nocnej zmiany w restauracji
(możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy)


Za co będziesz odpowiadać?

 • Przygotowanie porannej zmiany.
 • Prace magazynowe, uzupełnianie zapasów.
 • Sprzątanie restauracji i zaplecza, zapewnienie czystości sprzętów, urządzeń i terenu wokół restauracji.

Czego oczekujemy?

 • Ukończonego 18. roku życia.
 • Otwartości na pracę fizyczną.
 • Książeczki sanitarno-epidemiologicznej.
 • Nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia, ale jeśli już masz na koncie pracę w branży - tym lepiej.

Co oferujemy w zamian?

 • Stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem czy wykształceniem.
 • Uczciwe warunki (wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę, zawsze terminowo wypłacamy wynagrodzenia) i dodatek za pracę w godzinach nocnych.
 • Możliwość pogodzenia pracy z innymi zobowiązaniami lub pasjami (praca odbywa się w godzinach nocnych).
 • Pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę i wzajemne relacje
 • Możliwość zdobywania i rozwijania doświadczenia na różnych etapach życia zawodowego, a także awansu zawodowego.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Restauracja McDonald's przy ul.Mickiewicza 5 w Łodzi zatrudni pracowników zmiany nocnej.

Jaka oferta pracy na stanowisku: Restauracja McDonald's przy ul.Mickiewicza 5 w Łodzi zatrudni pracowników zmiany nocnej. w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Restauracja McDonald's przy ul.Mickiewicza 5 w Łodzi zatrudni pracowników zmiany nocnej. Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Restauracja McDonald's przy ul.Mickiewicza 5 w Łodzi zatrudni pracowników zmiany nocnej., praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.