Specjalista/-ka ds. Przetargów

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 10-09-2019, do końca 41 dni
Praca Specjalista/-ka ds. Przetargów

Specjalista/-ka ds. Przetargów
Warszawa
NR REF.: 1128758

Dla Naszego Klienta, lidera wśród producentów urządzeń laboratoryjnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista/-ka ds. Przetargów


Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pełną procedurę przetargowąwspółpracując z lokalnym zespołem sprzedaży. Do zadań Specjalisty/-ki będzie należało m.in. analiza SIWZ, utrzymanie pełnej dokumentacji przetargowej, praca na platformach elektronicznych, monitoring procesów oraz badanie rynku, kontakt z klientem zewnętrznym.

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku lub związanego z zarządzaniem projektami. Wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.Poszukujemy osób skrupulatnych, szybko uczących się, a także z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi.
Mile widziana znajomość rynku LifeScience.

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży, nawiązania długofalowej współpracy na podstawie umowy o pracę,oraz pakiet benefitów.

Dodatkowe Informacje

Lokalizacja: Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 41 dni


Gdzie szukać pracy jako Specjalista/-ka ds. Przetargów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista/-ka ds. Przetargów w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista/-ka ds. Przetargów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista/-ka ds. Przetargów, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.