Specjalista/-ka ds. Przetargów

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Specjalista/-ka ds. Przetargów

Specjalista/-ka ds. Przetargów
Warszawa
NR REF.: 1128758

Dla Naszego Klienta, lidera wśród producentów urządzeń laboratoryjnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista/-ka ds. Przetargów


Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pełną procedurę przetargowąwspółpracując z lokalnym zespołem sprzedaży. Do zadań Specjalisty/-ki będzie należało m.in. analiza SIWZ, utrzymanie pełnej dokumentacji przetargowej, praca na platformach elektronicznych, monitoring procesów oraz badanie rynku, kontakt z klientem zewnętrznym.

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku lub związanego z zarządzaniem projektami. Wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.Poszukujemy osób skrupulatnych, szybko uczących się, a także z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi.
Mile widziana znajomość rynku LifeScience.

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży, nawiązania długofalowej współpracy na podstawie umowy o pracę,oraz pakiet benefitów.

Dodatkowe Informacje

Lokalizacja: Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 259 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista/-ka ds. Przetargów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista/-ka ds. Przetargów w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista/-ka ds. Przetargów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista/-ka ds. Przetargów, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.