Lider ds. Infrastruktury i Mediów

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 10-09-2019, do końca 31 dni
Praca Lider ds. Infrastruktury i Mediów

Lider ds. Infrastruktury i Mediów
Łódź
NR REF.: 1128859


Dla naszego Klienta,firmy produkcyjnej w województwie łódzkim, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Lider ds. Infrastruktury i Mediów


Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowiskubędzie odpowiedzialna za nadzór nad pracami podległego zespół; nadzór nad budynkami i infrastrukturą; nadzór nad instalacjami HVAC, wody oczyszczonej, instalacją sprężonego powietrza i chłodniczą; nadzór nad kotłownią oraz rozdzielnią elektryczną. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie i przeprowadzanie remontów; planowanie budżetu działowego oraz współpracę z serwisami zewnętrznymi.

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemywykształcenia wyższego technicznego, mile widziane: Inżyniera środowiska, Elektryka, Mechanika lub pokrewne. Poszukujemy Kandydatów ze znajomością instalacji wodnych; instalacji HVAC, instalacji sprężonego powietrza, chłodniczych i kotłowych. Znajomość zasad GMP oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem. Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym lub kosmetycznym. Wymagana znajomość języka angielskiego min. w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

Nasz Klient oferujepremię roczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, benefity okolicznościowe.

Oferta jest ważna jeszcze 31 dni


Gdzie szukać pracy jako Lider ds. Infrastruktury i Mediów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lider ds. Infrastruktury i Mediów w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Manufacturing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lider ds. Infrastruktury i Mediów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lider ds. Infrastruktury i Mediów, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Manufacturing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.