Doradca Techniczno-Handlowy (Elektrotechnika)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 10-09-2019, do końca 41 dni
Praca Doradca Techniczno-Handlowy (Elektrotechnika)

Doradca Techniczno-Handlowy (Elektrotechnika)
Warszawa
NR REF.: 1128846


Twoja nowa firma
Firma z branży elektrotechnicznej, znany producent urządzeń dla przemysłu oraz energetyki zawodowej.


Nowa rola

Poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego, która będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych przemysłowych klientów oraz pracę nad ofertami produktowymi na terenie województwa mazowieckiego oraz łódzkiego

Czego potrzebujesz aby osiągnąć sukces

Idealny kandydat to osoba z wyższym technicznym wykształceniem (kierunki: Elektronika, Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka), pierwszym doświadczeniem w zakresie sprzedaży mobilnej oraz doradztwa klientom przemysłowym głównie po stronie wykonawców, inwestycji. Jeżeli interesujesz się elektrotechniką, chcesz rozwijać swoje kompetencje w doradztwie nt.: rozdzielnic NN i SN – zapraszamy do Aplikowania.

Oferujemy:

Firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, realny wpływ na działania poprzez bezpośrednie wspieranie kierownictwa.

Oferta jest ważna jeszcze 41 dni


Gdzie szukać pracy jako Doradca Techniczno-Handlowy (Elektrotechnika)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca Techniczno-Handlowy (Elektrotechnika) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca Techniczno-Handlowy (Elektrotechnika) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy (Elektrotechnika), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

HAYS Sales & Marketing

Praca Doradca Techniczno-Handlowy (Elektrotechnika), Warszawa


Oferta jest ważna jeszcze 41 dni
Podobne ogłoszenia
Kierownik Salonu Deni Cler

Warszawa, mazowieckie


Handlowiec

Warszawa, mazowieckie


Senior .NET Developer

Warszawa, mazowieckie
Ogłoszenia Pracodawcy