Asystent w dziale zakupów

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Asystent w dziale zakupów

Asystent w dziale zakupów
Warszawa
NR REF.: 1128864

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży chemicznej, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystenta w dziale zakupówObowiązki:

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało wsparcie w codziennych obowiązkach zespołu Procurement. Zadaniami Asystenta w dziale zakupów będzie m.in. kontakt i współpraca z dostawcami, terminowe tworzenie i potwierdzanie zamówień, przygotowywanie stosownej dokumentacji,praca z zespołem zobowiązań oraz odpowiadanie na bieżące zapytania.

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy znajomości programów pakietu MS Office oraz języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Ponadto idealnego Kandydata powinna wyróżniać skrupulatność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale finansowym.

Oferujemy:

Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o uznanej pozycji na rynku.

Dodatkowe Informacje

Oferta pracy na okres 4-6 miesięcy

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Oferta jest ważna jeszcze 43 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Asystent w dziale zakupów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent w dziale zakupów w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent w dziale zakupów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent w dziale zakupów, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.