Asystent w dziale zakupów

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 11-09-2019, do końca 33 dni
Praca Asystent w dziale zakupów

Asystent w dziale zakupów
Warszawa
NR REF.: 1128864

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży chemicznej, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystenta w dziale zakupówObowiązki:

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało wsparcie w codziennych obowiązkach zespołu Procurement. Zadaniami Asystenta w dziale zakupów będzie m.in. kontakt i współpraca z dostawcami, terminowe tworzenie i potwierdzanie zamówień, przygotowywanie stosownej dokumentacji,praca z zespołem zobowiązań oraz odpowiadanie na bieżące zapytania.

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy znajomości programów pakietu MS Office oraz języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Ponadto idealnego Kandydata powinna wyróżniać skrupulatność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale finansowym.

Oferujemy:

Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o uznanej pozycji na rynku.

Dodatkowe Informacje

Oferta pracy na okres 4-6 miesięcy

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Oferta jest ważna jeszcze 33 dni


Gdzie szukać pracy jako Asystent w dziale zakupów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent w dziale zakupów w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent w dziale zakupów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent w dziale zakupów, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

HAYS Sales & Marketing

Praca Asystent w dziale zakupów, Warszawa


Oferta jest ważna jeszcze 33 dni
Podobne ogłoszenia
Tester aplikacji

Warszawa, mazowieckie


AR Accountant with German

Warszawa, mazowieckieOgłoszenia Pracodawcy