Pracownik Księgowości

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 11-09-2019, do końca 33 dni
Praca Pracownik Księgowości

Dynamiczna firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracownika do działu księgowości.

Obowiązki:
  • Wprowadzanie danych księgowych do systemu
  • Archiwizacja dokumentów
  • Sprawdzanie poprawności dokumentów finansowych
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w księgowości
  • Znajomość podstaw księgowości i rachunkowości

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Księgowości

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Księgowości w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Marsan lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Księgowości Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Księgowości, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Marsan praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Marsan

Praca Pracownik Księgowości, Warszawa