Analityk Finansowy

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 11-09-2019, do końca 33 dni
Praca Analityk Finansowy

Zadania:
  • Raportowanie, analiza odchyleń od założonych celów budżetowych
  • Analiza i kontrola przychodów i kosztów
  • Przygotowywanie i wprowadzanie zapisów księgowych (rezerwy, wycena pozycji bilansowych, rozliczenia międzyokresowe, korekty księgowe)
  • Sporządzanie analiz cash-flow
  • Bieżący kontakt z kluczowymi managerami ze strony Klienta, wsparcie w rozwiązywaniu problemów, przygotowywanie raportów
  • Przygotowywanie i raportowanie miesięcznych sprawozdań finansowych zgodnie ze standardami korporacji
  • Udział w przygotowaniu rocznego sprawozdania finansowego
  • Udział w sporządzaniu budżetów rocznych oraz okresowych prognoz operacyjnych
  • Wsparcie we wdrażaniu usprawnień systemowych
Profil kandydata:
  • Wykształcenie wyższe w obszarze ekonomia/finanse
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień finansowych
  • Doświadczenie w pracy w systemie SAP
  • Znajomość lokalnych standardów rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Proaktywnośćoraz w poszukiwaniu rozwiązań
  • Umiejętność budowania relacji

Gdzie szukać pracy jako Analityk Finansowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Analityk Finansowy w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Devire lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Analityk Finansowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk Finansowy, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Devire praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Devire

Praca Analityk Finansowy, Warszawa