Kierowca/dostawca na rowerze KFC Floriańska

KFC Kraków Wynagrodzenie do negocjacji

Firma współpracująca z KFC Floriańska w Krakowie
zatrudni
KIEROWCÓW/DOSTAWCÓW na rowerze
w pełnym lub niepełnym wymiarze etatu.

Twoje zadania:

  • Dostawa produktów KFC do Gości
  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy
  • Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji

Oczekiwania:

  • Własny rower
  • Orientacja na Gości
  • Terminowość, dokładność i zaangażowanie
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole
  • Pozytywne nastawienie do świata i ludzi
  • Aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Grafik dostosowany do Twoich potrzeb
  • Posiłek pracowniczy
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach

Dodatkowe informacje

Dołącz do nas wysyłając swoje CV w odpowiedzi na to ogłoszenie lub zgłoś się osobiście do restauracji KFC Floriańska w Krakowie.
Możesz również odwiedzić naszą stronę www.praca.kfc.pl

Gdzie szukać pracy jako Kierowca/dostawca na rowerze KFC Floriańska

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierowca/dostawca na rowerze KFC Floriańska w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy KFC lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierowca/dostawca na rowerze KFC Floriańska Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca/dostawca na rowerze KFC Floriańska, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.KFC praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.