Asystent/ka w biurze nieruchomości - Kraków

Lokalizacja: Kraków , małopolskie;

ORIGEN Sp. z o.o. Sp.K. (nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia: 15604) dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku: Asystent/ka w biurze nieruchomości - Kraków

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie sekretariatu biura nieruchomości,
  • dbanie o wizerunek biura stacjonarnie i online,
  • organizacja obiegu dokumentów obrotu nieruchomościami, prowadzenie wewnętrznych baz danych,
  • sporządzanie analiz nieruchomości pod kątem ceny oraz potencjału sprzedaży,
  • planowanie oraz realizacja działań marketingowych na portalach społecznościowych,
  • prowadzenie i aktualizacja strony firmowej oraz profili firmy na portalach branżowych.
Wymagania:
  • dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office,
  • komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność organizacji pracy,
  • umiejętność współpracy w zespole, umiejętność zarządzania przepływem informacji w zespole,
  • znajomość zagadnień z zakresu marketingu w social mediach,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu stron firmowych i fanpage,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami do składania aplikacji.
Oferujemy:
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • stabilne warunki zatrudnienia,możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i dalszego rozwoju,
  • pracę w niepełnym wymiarze godzin (z możliwością rozszerzenia do pełnego etatu).

Gdzie szukać pracy jako Asystent/ka w biurze nieruchomości - Kraków

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent/ka w biurze nieruchomości - Kraków w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ORIGEN Sp. z o.o. Sp.k. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent/ka w biurze nieruchomości - Kraków Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent/ka w biurze nieruchomości - Kraków, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.ORIGEN Sp. z o.o. Sp.k. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.