Operator wózka widłowego z UDT – wynagrodzenie od 3600 zł brutto + premie

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta MultiSport

System premiowy

System Poleceń

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Pracownik magazynu do oddziału mieszczącego się w Błoniach.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • podstawę wynagrodzenia wynoszącą 3600 zł brutto (po okresie próbnym dla doświadczonych pracowników pensja podstawowa może wynieść nawet 4000 zł brutto)
  • premie od 150 do 300 zł
  • dodatki za pracę na nocnej zmianie (tydzień w miesiącu)
  • możliwość zwiększenia wypłaty dzięki nadgodzinom
  • elastyczny grafik
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia

To nie wszystko!

Mamy dla Ciebie:

  • zniżki na paliwo
  • atrakcyjne benefity (Multisport, grupowe ubezpieczenie, darmową opiekę medyczną)
  • wysokie dodatki za polecenie pracowników z uprawnieniami

Kogo szukamy?

Doświadczonych (i nie tylko) Operatorów wózka widłowego z uprawnieniami UDT.

Twoje obowiązki będą obejmowały:

  • załadunek samochodów, rozładunek towarów i rozmieszczenie ich na magazynie przy pomocy wózka widłowego.

Od początku otrzymasz wsparcie i opiekę koordynatora personalnego.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6).

Dodatkowe informacje

Nie zastanawiaj się - APLIKUJ już teraz!

Na Twoje pytania chętnie odpowiemy pod numerem: 508 351 455.

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego z UDT – wynagrodzenie od 3600 zł brutto + premie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego z UDT – wynagrodzenie od 3600 zł brutto + premie w miejscowości: Grodzisk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego z UDT – wynagrodzenie od 3600 zł brutto + premie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego z UDT – wynagrodzenie od 3600 zł brutto + premie, praca w Grodzisk Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.