Operator wózka widłowego z UDT – wynagrodzenie od 3600 zł brutto + premie

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta MultiSport

System premiowy

System Poleceń

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Pracownik magazynu do oddziału mieszczącego się w Błoniach.

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • podstawę wynagrodzenia wynoszącą 3600 zł brutto (po okresie próbnym dla doświadczonych pracowników pensja podstawowa może wynieść nawet 4000 zł brutto)
  • premie od 150 do 300 zł
  • dodatki za pracę na nocnej zmianie (tydzień w miesiącu)
  • możliwość zwiększenia wypłaty dzięki nadgodzinom
  • elastyczny grafik
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia

To nie wszystko!

Mamy dla Ciebie:

  • zniżki na paliwo
  • atrakcyjne benefity (Multisport, grupowe ubezpieczenie, darmową opiekę medyczną)
  • wysokie dodatki za polecenie pracowników z uprawnieniami
Kogo szukamy?

Doświadczonych (i nie tylko) Operatorów wózka widłowego z uprawnieniami UDT.

Twoje obowiązki będą obejmowały:
  • załadunek samochodów, rozładunek towarów i rozmieszczenie ich na magazynie przy pomocy wózka widłowego.

Od początku otrzymasz wsparcie i opiekę koordynatora personalnego.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6).

Dodatkowe informacje

Nie zastanawiaj się - APLIKUJ już teraz!

Na Twoje pytania chętnie odpowiemy pod numerem: 508 351 455.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego z UDT – wynagrodzenie od 3600 zł brutto + premie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego z UDT – wynagrodzenie od 3600 zł brutto + premie w miejscowości: Grodzisk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego z UDT – wynagrodzenie od 3600 zł brutto + premie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego z UDT – wynagrodzenie od 3600 zł brutto + premie, praca w Grodzisk Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Operator wózka widłowego z UDT – wynagrodzenie od 3600 zł brutto + premie, Błonie Warszawa Pruszków Grodzisk Mazowiecki

Oferta jest ważna jeszcze 13 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Klaudia Piątek

k.piatek@ksservice.pl

508351455

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie