Lekarz POZ

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. W ramach specjalizacji Manpower Life Science, dla naszego strategicznego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko: Lekarz POZ

Opis stanowiska
  • Realizacja świadczeń w zakresie sprawowania opieki medycznej w ramach kontraktu z NFZ,
  • Diagnostyka i leczenie pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą i sztuką medyczną,
  • Prowadzenie działań obejmujących profilaktykę zdrowotną.
  • Wizyty domowe (temat oraz liczba wizyt jest kwestią indywidualną do ustalenia)
  • Obsługa danej ilości pacjentów w jednostce czasowej (jednostka czasowa oraz liczba pacjentów jest kwestią indywidualną do ustalenia).
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe medyczne
  • Ukończona specjalizacja
  • Pełne Prawo Wykonywania Zawodu (PWZ)
  • Orientacja na pacjenta
  • Dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Doskonałe warunki rozwoju zawodowego
  • Ryczałt za używanie prywatnego samochodu, miejsce parkingowe
  • Wsparcie relokacji

Oferta pracy stałej.
Miejsce pracy: Głogów

Gdzie szukać pracy jako Lekarz POZ

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lekarz POZ w miejscowości: Głogów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lekarz POZ Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lekarz POZ, praca w Głogów dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Praca Lekarz POZ, Głogów