Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja: Kalisz , wielkopolskie;

Aktualnie dla naszego klienta, który prowadzi prężnie rozwijającą się firmę w Kaliszu poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac

Obowiązki:
  • obsługa programu kadrowo-płacowego oraz zapewnienie poprawności danych w kadrowym systemie informatycznym,
  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • naliczanie wynagrodzeń,
  • rozliczanie ZUS, PIT, PFRON.
Klient oczekuje:
  • znajomości programu Płatnik- warunek konieczny,
  • znajomości zagadnień prawa pracy, ubezpieczeń społecznych,
  • doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową pracowników,
  • dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office,
  • dobrej organizacji pracy, sumienność i dokładność.
Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w młodym ambitnym zespole.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. kadr i płac

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. kadr i płac w miejscowości: Kalisz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Get Job sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. kadr i płac Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac, praca w Kalisz dopasowana do Twoich wymagań.Get Job sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Get Job sp. z o.o.

Praca Specjalista ds. kadr i płac, Kalisz