Kierownik Robót Sanitarnych HVAC

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Kierownik Robót Sanitarnych HVAC

Kierownik Robót Sanitarnych HVAC
Warszawa
NR REF.: 1128759

Twoja następna firma
Będziesz pracował/a dla międzynarodowej spółki deweloperskiej działającej w Polsce w segmencie inwestycji komercyjnych. Wzwiązku prowadzonymi na terenie Warszawy inwestycjami oraz perspektywą rozpoczęcia nowych budów, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Robót Sanitarnych HVAC.


Twoje następne stanowisko

Będziesz nadzorował/a wykonywanie instalacji sanitarnych w obiektach komercyjnych. Do Twoich obowiązków będzie należało pilnowanie harmonogramów robót, nadzór nad jakością wykonania prac, współpraca z podwykonawcami. Będziesz pracował/a bezpośrednio na budowie oraz w przygotowaniu procesu realizacji instalacji.
 

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Potrzebujesz wykazać się kierunkowym wykształceniem inżynieryjnym oraz doświadczeniem w pracy na budowie przy realizacji wewnętrznych instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz instalacji HVAC na obiektach kubaturowych. Musisz być osobą dobrze zorganizowaną, gotową do podjęcia pracy na budowie. Kandydat powinien dysponować doświadczeniem zdobytym przy realizacji projektów kubaturowych (komercyjnych) oraz porozumiewać się językiem angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym.

Co zyskujesz?

W zamian otrzymasz rynkowe wynagrodzenie podstawowe i możliwość rozwoju zawodowego w dużej firmie o stabilnej pozycji i doświadczeniu na rynku inwestycyjnym. Będziesz mógł realizować swoje ambicje poprzez pracę na ciekawych projektach i rozbudowywał sieć kontaktów w branży.
 

Oferta jest ważna jeszcze 132 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kierownik Robót Sanitarnych HVAC

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Robót Sanitarnych HVAC w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Construction & Property lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Robót Sanitarnych HVAC Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Robót Sanitarnych HVAC, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Construction & Property praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.