Specjalista/-ka ds. Zamówień Publicznych

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 05-09-2019, do końca 36 dni
Praca Specjalista/-ka ds. Zamówień Publicznych

Warszawa
NR REF.: 1128758

Dla naszego Klienta producenta urządzeń laboratoryjnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pełną procedurę przetargową,przygotowywanie oraz elektroniczne zarządzanie dokumentacją, monitorowanie rynku oraz tworzenie raportów.

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowiskulub związanym z zarządzaniem projektami. Wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.Poszukujemy osób skrupulatnych, szybko uczących się, a także z wysoko rozwniętymi umiejętnościami interpersonalnymi.
Mile widziana znajomość rynku LifeScience.

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje możliwość nawiązania długofalowej współpracy na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne zatrudnienie oraz pakiet benefitów.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista/-ka ds. Zamówień Publicznych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista/-ka ds. Zamówień Publicznych w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista/-ka ds. Zamówień Publicznych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista/-ka ds. Zamówień Publicznych, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

HAYS Sales & Marketing

Praca Specjalista/-ka ds. Zamówień Publicznych, Warszawa