Magazynier z obsługą wózka widłowego z UDT – wynagrodzenie do 3750 zł brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Poznań 3100 - 3400 brutto PLN

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, jeden z naszych Klientów, firma od lat specjalizująca się w działaniach z zakresu transportu, spedycji i logistyki, znalazł się w potrzebie zatrudnienia osób na stanowisko: Pracownik magazynowy.


Jeśli posiadasz:

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Szukamy właśnie Ciebie!

Zaoferujemy Ci:

  • stabilność zatrudnienia – umowa o pracę
  • solidne wynagrodzenie w wysokości od 3 100 do 3 400 zł brutto
  • premia frekwencyjna i wydajnościowa do 350 zł brutto
  • opieka koordynatora oraz wdrożenie w obowiązki

 

Praca na tym stanowisku polega na:

Kierowaniu wózkiem widłowym oraz wykonywaniem innych prac magazynowych.

Dodatkowe informacje

Firma zlokalizowana jest w Gądkach (ok. 30 min od Poznania).

 

Nie zastanawiaj się - APLIKUJ już teraz!

Na Twoje pytania chętnie odpowiemy pod numerem: 508 351 455.

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier z obsługą wózka widłowego z UDT – wynagrodzenie do 3750 zł brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier z obsługą wózka widłowego z UDT – wynagrodzenie do 3750 zł brutto w miejscowości: Kórnik jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier z obsługą wózka widłowego z UDT – wynagrodzenie do 3750 zł brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier z obsługą wózka widłowego z UDT – wynagrodzenie do 3750 zł brutto , praca w Kórnik dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.