Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Lider zespołu logistycznego

Lokalizacja: Wola Ociecka , podkarpackie;
Wynagrodzenie: 3500PLN / Miesiąc

ART Progres świadczy usługi w zakresie projektowania, produkcji oraz dystrybucji materiałów reklamowych POS wspierających sprzedaż i ekspozycję towarów.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie zarządzać zespołem Logistyków. Nie musisz posiadać doświadczenia jako Lider wystarczą Twoje kompetencje i chęć rozwoju!

Kluczowe zadania:
  • zarządzanie 3 osobowym zespołem Logistyków oraz ekipami montażowymi.
  • organizacja i nadzór nad środkami i procesami transportu.
  • współpraca z firmami spedycyjnymi i agencjami celnymi.
  • nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo transportowej.
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży.
Koniecznie aplikuj, jeżeli:
  • posiadasz doświadczenie jako Logistyk oraz kompetencje Lidera.
  • znasz techniki zarządzania logistycznego i systemy informatyczne wspomagające procesy logistyczne
  • znasz język angielski na poziomie minimum B2- przyda się w codziennej pracy
  • jesteś analitykiem, myślisz strategicznie oraz posiadasz zdolności organizacyjne.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • dofinansowanie do szkoleń, kursów, studiów.
  • możliwość awansu w dziale Logistyki lub Zakupów.

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Imprezy firmowe

System premiowy

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Lider zespołu logistycznego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lider zespołu logistycznego w miejscowości: Wola Ociecka jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ART Progres lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lider zespołu logistycznego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lider zespołu logistycznego, praca w Wola Ociecka dopasowana do Twoich wymagań.ART Progres praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Barbara

rekrutacja@dpbw.com.pl

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie