Wykończeniowiec/Monter K-G z niemieckim i własnym autem

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Niemiecka firma zajmująca się modernizacją gabinetów stomatologicznych i ortodontycznych zatrudni pracownika na stanowisko:

Wykończeniowiec/Monter KG

Miejsce pracy: 59494 Soest i okolice

Stawka: Kwestia ustalenia- w zależności od umiejętności

Zadania:

 • Stawianie ścian działowych i konstrukcji nośnych,
 • Montaż sufitów podwieszanych,
 • Szpachlowanie, gruntowanie, malowanie ścian i sufitów,
 • Drobne prace murarskie i tynkarskie,
 • Prace pomocnicze w zakresie elektryki, ogrzewania i hydrauliki.

Wymagania:

 • Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
 • Prawo jazdy kat. B i własne auto.

Mile widziane doświadczenie elektryczne lub hydrauliczne.

Gwarantujemy:

 • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z 28 dniami płatnego urlopu,
 • Pracę od poniedziałku do piątku- wolne weekendy,
 • Zakwaterowanie,
 • Samochód służbowy w godzinach pracy oraz wysokiej jakości narzędzia.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "MONTER KG" - na pewno oddzwonię!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Wykończeniowiec/Monter K-G z niemieckim i własnym autem

Jaka oferta pracy na stanowisku: Wykończeniowiec/Monter K-G z niemieckim i własnym autem w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BERKER DOMINIS Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Wykończeniowiec/Monter K-G z niemieckim i własnym autem Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wykończeniowiec/Monter K-G z niemieckim i własnym autem, praca w dopasowana do Twoich wymagań.BERKER DOMINIS Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


BERKER DOMINIS Sp. z o.o.


Praca Wykończeniowiec/Monter K-G z niemieckim i własnym autem,

Oferta jest ważna jeszcze 17 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia