Praca na wakacje ! (produkcja lub magazyn)

Gi Group Skierniewice
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010..

Dla naszego Klienta, producenta okien poszukujemy kandydatów na stanowisko: pracownik produkcji/magazynier


Oferujemy:

  • Wynagrodzenie już od 4200 netto
  • Pracę w miesiącach: czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu do pracy


Zadania:

  • Prace wspierające procesy produkcyjne i magazynowe


Wymagania: 

  • Brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania oferowanej pracy
  • Chęć do pracy zmianowej
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. 

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na wakacje ! (produkcja lub magazyn)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na wakacje ! (produkcja lub magazyn) w miejscowości: Skierniewice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na wakacje ! (produkcja lub magazyn) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na wakacje ! (produkcja lub magazyn), praca w Skierniewice dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.