Pracownik działu technicznego Łódź


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Rozwój Kariery

Stabilne Zatrudnienie

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

 

Aktualnie, dla Naszego Klienta, poszukujemy osób na:

Stanowisko w Dziale Technicznym 

Lokalizacja: Łódź

 

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe w obszarze mechaniki, elektryki,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku, w godzinach 06:00 - 14:00, 22:00 - 6:00, 14:00 - 22:00.

Zakres czynności:

  • uzbrajanie maszyn wtryskowych w formy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • ciekawa premia uznaniowa,
  • opcja płatnych nadgodzin,
  • komfortowe warunki pracy.

 

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta: skontaktuj się: 571 243 498.

Czekamy na Twoją aplikację. 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik działu technicznego Łódź

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik działu technicznego Łódź w miejscowości: Zgierz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik działu technicznego Łódź Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik działu technicznego Łódź, praca w Zgierz dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kisielewska

e-mail n.kisielewska@ksservice.pl

phone 571243498

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie