Pracownik produkcji - PRACA OD ZARAZ!


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Rozwój Kariery

Stabilne Zatrudnienie

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

 

surprise Przyspieszona Rekrutacja! Pospiesz się, bo pierwszy lepszy zdobywa miejsce!

 

yes Szukamy Pracownika Produkcji do naszego dynamicznego zespołu!

 

Jeśli masz doświadczenie w pracy na produkcji, jesteś precyzyjny i oddany swojej pracy - nie trać czasu, składaj aplikację lub zadzwoń już teraz!

 

⇒ Co będziesz robić?

Praca na hali maszynowej – to twoja strefa działań. Odbieranie form z polipropylenu, kontrola wzrokowa, raportowanie, a także zręczne odkładanie wyrobów na palecie lub w koszach transportowych. Ta praca to troszkę hałasu, ale nie przekracza 85 decybeli. Spokojna i powtarzalna, idealna dla osób, które cenią sobie rytm.

 

⇒ Nasza oferta:

  • Praca od poniedziałku do piątku.
  • Lokalizacja Polesie – wygodny parking, komunikacja autobusowa (linie 55, 69, 65A).
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Ciekawa premia uznaniowa, bo doceniamy Twoje zaangażowanie.
  • Możliwość dodatkowych płatnych nadgodzin.
  • Komfortowe warunki: stołówka z pełnym wyposażeniem, prysznice.
  • Atmosfera rodzinna – tutaj czujesz się jak w domu.

 

heart Chcesz być częścią tego zespołu? Zadzwoń już teraz: 506 561 604


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji - PRACA OD ZARAZ!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - PRACA OD ZARAZ! w miejscowości: Zgierz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji - PRACA OD ZARAZ! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - PRACA OD ZARAZ!, praca w Zgierz dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506561604

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie