Praca na produkcji w Belgii- ostatnie wolne wakaty - bez wymaganego doświadczenia!

AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA cała Polska, śląskie od 15,6 brutto EUR

Wysoka Pensja

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijski certyfikat w regionie Flandrii; 2312U, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług, będąc przy tym jedną  z najdłużej działających  Polskich agencji pracy na terenie Belgii.

 

Poszukujesz pracy za granicą bez doświadczenia? 

Dobrze trafiłeś/ trafiłaś! 

 

W związku z rozpoczynającym się sezonem grillowym, poszukujemy kolejnych pracowników na stanowisko pracownika produkcji! 

 

 

Co będzie należało do Twoich zadań? 

Będziesz odpowiadał/ odpowiadała za przygotowanie mięsnych przekąsek grillowych, w grupie pracowników koordynowanych przez Team Leaderów z Polski :) 

 

Zyskasz wynagrodzenie w wysokości 15,6 euro brutto (po 6 msc. stawka wzrasta do 16,11 euro brutto/h) 

Kartę paliwową na dojazdy do pracy oraz dodatek za dowożenie innych pracowników

Stabilne zatrudnienie na podstawie Polskiej Umowy o pracę na zasadzie oddelegowania, a co za tym idzie:

- płatny urlop - 2 dni po każdym przepracowanym miesiącu oraz płatne zwolnienia chorobowe

13 pensję oraz dodatek za polecenie pracownika 

Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu w Belgii oraz wsparcie koordynatora i rekrutacji na każdym etapie zatrudnienia! :) 

 

 

 

PS. Szukasz pracy z partnerem/ partnerką lub grupą znajomych? 

Dołącz ich cv do swojej aplikacji i rozpocznijcie pracę razem! 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na produkcji w Belgii- ostatnie wolne wakaty - bez wymaganego doświadczenia!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na produkcji w Belgii- ostatnie wolne wakaty - bez wymaganego doświadczenia! w miejscowości: cała Polska, śląskie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na produkcji w Belgii- ostatnie wolne wakaty - bez wymaganego doświadczenia! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na produkcji w Belgii- ostatnie wolne wakaty - bez wymaganego doświadczenia! , praca w cała Polska, śląskie dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

phone 571243488

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie