Specjalista ds. produktów e-commerce

Inter Cars S.A. Warszawa

Grupa Kapitałowa Inter Cars jest znanym i nagradzanym dystrybutorem części zamiennych do wszystkich pojazdów. Rozwijamy rynek motoryzacyjny w Europie wyznaczając standardy i realizując innowacyjne projekty dla branży automotiv. Obecni jesteśmy w sektorach: samochody osobowe i ciężarowe, motocykle, offroad i marine.

Dział KOŁO Inter Cars S.A. poszukuje osoby, która dołączy do energicznego zespołu. Jest nas już 30 osób i zajmujemy się wszystkimi segmentami rynku oponiarskiego, zakupem i sprzedażą: opon osobowych, ciężarowych, motocyklowych, rolniczych, przemysłowych, do skuterów czy też rowerów, felgami oraz artykułami wulkanizacyjnymi. Do współpracy chcemy zaprosić osobę, która poszukuje stabilnego zatrudnienia i doceni świetną atmosferę pracy.

Twoje zadania:

 • Analiza działań konkurencji i proponowanie ewentualnych zmian
 • Budowanie ceny i zarządzanie ceną w sklepie ( Sklep motoryzacyjny Inter Cars S.A. )
 • Analiza sprzedaży i ruchu w sklepie
 • Dodawanie produktów i tworzenie do nich opisów

Nasze oczekiwania:

 • Bardzo dobra znajomość (Ms Office) w szczególności MS Excel * warunek konieczny
 • Umiejętność analizy danych i przedstawiania wniosków
 • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
 • Dyspozycyjność do pracy w modelu stacjonarnym (Lokalizacja biura: Warszawa Młociny)
 • Mile widziana znajomość produktu (opony)

Oferujemy:

 • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat
 • Elastyczne godziny pracy 7-15 | 8-16 | 9-17
 • Zajęcia grupowe z j.angielskiego finansowane 100% przez pracodawcę
 • Ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna na preferencyjnych warunkach
 • Platforma kafeteryjna Worksmile
 • Pakiet szkoleń wewnętrznych i wsparcie w rozwijaniu posiadanych kompetencji oraz zdobywaniu nowych umiejętności
 • Na początku współpracy poza wdrożeniem stanowiskowym, oferujemy również dwudniowy onboarding. Jest to doskonała okazja, aby poznać naszą firmę, strukturę i kulturę organizacji.

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. produktów e-commerce

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. produktów e-commerce w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Inter Cars S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. produktów e-commerce Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. produktów e-commerce, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Inter Cars S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Inter Cars S.A.


Praca Specjalista ds. produktów e-commerce, Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 4 dni

Ogłoszenia Pracodawcy