Specjalista ds. zakupów z obszaru fizykochemii Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.

  • Kraków, małopolskie
  • 13-03-2023 , do końca 382 dni

CBRTP to prywatny hub R&D dostarczający oszczędności procesowe oraz usprawnienia technologiczne partnerom przemysłowym. Opracowujemy rozwiązania biznesowe na zamówienie wykorzystując innowacyjne technologie, doświadczenie kadry w pracach B+R, osiągnięcia naukowe z własnych laboratoriów, a także współpracę z ekspertami i naukowcami z wiodących ośrodków badawczych.

Specjalista ds. zakupów z obszaru fizykochemii

Obowiązki

  • budowanie wraz z zespołami zapotrzebowania zakupowego
  • składanie zamówień zakupowych
  • opracowanie specyfikacji zamówień w tym identyfikacja potencjalnych dostawców
  • cykliczna aktualizacja ofert i dostawców
  • obsługa zamówień w systemach ERP
  • aktualizacja bazy dostawców w systemie CRM
  • cykliczna weryfikacja stanów magazynowych
  • opisywanie faktur zakupowych
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców
  • negocjowanie warunków z nowymi i obecnymi dostawcami
  • przygotowanie umów dla dostawców
  • budowanie relacji z dostawcami
  • potwierdzanie terminów realizacji złożonych zamówień

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata (niezbędne)
  • wykształcenie wyższe techniczne lub techniczno-ekonomiczne (preferowane mechatronika, inżynieria materiałowa, chemia, fizyka)
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • dyspozycyjność
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • znajomość języka angielskiego poziom min. B2
  • mile widziane doświadczenie w branży R&D

Oferujemy

  • świetną atmosferę pracy w dynamicznej, nowoczesnej firmie
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę zakładające atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie w zależności od wyników i stopnia zaangażowania
  • pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy wielomilionowych projektach
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • pakiet benefitów: dofinansowanie do opieki medycznej, karty Multisport
  • możliwość rozwoju wizerunku w mediach poprzez publikacje i uczestnictwo w projektach PR-owych
  • elastyczny czas pracy
  • zatrudnienie -- od zaraz, po sprawdzeniu kwalifikacji i kompetencji

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. zakupów z obszaru fizykochemii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. zakupów z obszaru fizykochemii w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. zakupów z obszaru fizykochemii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. zakupów z obszaru fizykochemii, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.