Specjalista ds. sprzedaży (rynki zagraniczne)

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - lidera branży reklamy zewnętrznej w Polsce - osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów firmy na powierzonym obszarze,
  • efektywna i dynamiczna sprzedaż produktów, analiza rynku, rozwój sprzedaży,
  • dbałość o budowanie silnych i długotrwałych relacji biznesowych z klientami,
  • doradztwo klientom w zakresie produktów oferowanych przez firmę względem ich potrzeb,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znasz: język niemiecki lub angielski na poziomie umożliwiającym swobodne zawieranie transakcji biznesowych na rynkach zagranicznych (sporządzanie umów, negocjacje handlowe itp.) - warunek konieczny,
  • znajomość branży poligraficznej w druku cyfrowym jest Twoim dodatkowym atutem,
  • jesteś osobą pozytywnie nastawioną, zorientowaną na sukces, a także wykazujesz inicjatywę i kreatywność w działaniu,
  • posiadasz wysoką kulturę osobistą oraz umiejętności interpersonalne, szczególnie komunikacyjne,
  • masz prawo jazdy kat. "B" (atut dodatkowy).

Otrzymasz w zamian:

  • elastyczny system zatrudnienia dopasowany do Twoich preferencji,
  • możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia,
  • wynagrodzenie stałe + prowizja od sprzedaży,
  • pakiet szkoleń adaptacyjno-rozwojowych,
  • narzędzia pracy (telefon, laptop),
  • możliwość korzystania z gotowych baz klientów.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. sprzedaży (rynki zagraniczne)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. sprzedaży (rynki zagraniczne) w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. sprzedaży (rynki zagraniczne) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży (rynki zagraniczne), praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.