Inżynier Procesu Produkcji

MANPOWERGROUP Sp. z o.o. Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę - dwa lata bez okresu próbnego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy.
  • Pakiet relokacyjny.
  • Pracę w miedzynarodowej firmie -- jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę.
  • Pakiet benefitów - Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, platforma benefitowa, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, dofinansowanie do posiłków pracowniczych
  • Elastyczny czas pracy.
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Czynny udział w projekcie greenfield.
  • Nowoczesne narzędzia pracy -- zaawansowany technologicznie park maszynowy.
  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych.
  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży automotive.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, inżynieria chemiczna/materiałowa, mechanika, elektryka lub pokrewne).
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym.
  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing, Planu Kontroli.
  • Znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji.
  • Zorientowanie na cele oraz narzędzi wykorzystywanych do rozwiązywania problemów (8D/5Why/etc.).
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie i uruchamianie nowych linii produkcyjnych.
  • Definiowanie parametrów produkcyjnych oraz ich kontrola.
  • Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów, instrukcji stanowiskowych, Planów Kontroli, aktualizacja i standaryzacja).
  • Identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych.
  • Wsparcie produkcji oraz utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych.
  • Szkolenie pracowników z instrukcji stanowiskowych oraz procesów technologicznych.
  • Przygotowywanie raportów i zestawień wskaźników produkcyjnych.

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Procesu Produkcji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Procesu Produkcji w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Procesu Produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Procesu Produkcji, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.