Presales Lead

W Cyclad współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych technologii, które kształtują świat przyszłości. Nasz Partner, międzynarodowa firma konsultingu technologicznego, buduje globalne centrum serwisowe dedykowane projektowaniu rozwiązań transformacji cyfrowej wielkich spółek. W tym celu poszukujemy osób z doświadczeniem w zarządzaniu programami, które obejmują projektowanie architektury rozwiązań i sprzedaż kompleksowych rozwiązań ITO. Poszukujemy wielowymiarowych Ekspertów z szeroką wiedzą na temat rozwiązań technologicznych w obszarach rozwiązań chmurowych / service management / service desk / M365. Presales Lead będzie kierował złożonymi kontraktami doradczymi i projektami o budżecie do kilkudziesięciu milionów Euro.

Informacje o projekcie:

  • Branża: Technology Consulting
  • Obszar projektu: przygotowywanie architektury rozwiązań dla klientów na całym świecie
  • Lokalizacja: 100% zdalnie lub hybrydowo
  • Siedziba firmy: Katowice, Kraków, Wrocław
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2/C1
  • Mile widziany język francuski
  • Wynagrodzenie: 18-23k brutto na umowę o pracę - do negocjacji + bonus roczny
  • Podróże służbowe do 20% (po pandemii)
  • Metodologia: Agile

Zakres zadań:

  • Projektowanie rozwiązań biznesowych oraz architektury, synchronizacja oraz opracowywanie zagadnień w ramach przygotowania ofert
  • Planowanie procesów zapewnienia jakości w projekcie oraz kontakt z poddostawcami
  • Analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oraz analiza ryzyka i przygotowanie dokumentacji założeń przyjętych do rozwiązania oraz estymacji
  • Opracowywanie dokumentacji wymagań wobec klienta
  • Zapewnianie optymalnych rozwiązań pod kątem kosztów, pracochłonności, czasochłonności i możliwości firmy
  • Dostarczaniem rozwiązań dopasowanych do oczekiwań klientów
  • Śledzenie informacji rynkowych o konkurencyjności portfela

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego oraz mile widziana znajomość innego języka europejskiego (preferowany francuski lub niemiecki)
  • Bogate doświadczenia w przedsprzedaży technicznej w jednym z obszarów: end user services (M365/O365/Service Desk), rozwiązania chmurowe lub service management (ITIL, ServiceNow)
  • Doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań zorientowanych na klienta zgodnie z jego potrzebami na rynkach zagranicznych
  • Rozumienie otoczenia dostawców i partnerów
  • Doświadczenie w realizacji projektów transformacyjnych
  • Doskonałe umiejętności komunikowania, słuchania, negocjacji i prezentacji
  • Strategiczne, całościowe, nieszablonowe myślenie
  • Umiejętności przywódcze i kierowania zespołem
  • Doświadczenie w identyfikacji, zapobieganiu i zarządzaniu ryzykiem
  • Umiejętności kalkulacji kosztów i rozumienie konkurencyjnych benchmarków / wskaźników

Oferujemy:

  • Wielokulturowe środowisko pracy i możliwości rozwoju zawodowego (UE i poza nią)
  • Stałą umową o pracę oraz roczny bonus
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przejrzystą strukturę organizacyjną
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dostęp do szkoleń technicznych
  • Eventy integracyjne

Gdzie szukać pracy jako Presales Lead

Jaka oferta pracy na stanowisku: Presales Lead w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Presales Lead Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Presales Lead, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.