Pracownik hali sprzedaży i działu obsługi klienta w markecie spożywczym

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

/

Jobman Sp. z o.o. marka należąca do Jobman Group Sp. z o.o. - Agencji Pracy Tymczasowej działającej na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

Miejsce pracy: Mikołów, ul.: Gliwicka

OBOWIĄZKI:

Do zadań osoby pracującej na powyższym stanowisku należeć będzie:
- wykładanie towaru na hali sprzedaży
- obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy

lub:

- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

- obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy

WYMAGANIA:

- pełnoletność
- aktualne ORZECZENIE do celów sanitarno-epidemiologicznych (osoby bez orzeczenia nie będą mogły pracować ze względu na specyfikę pracy i standardy firmy)
- wysoka kultura osobista
- odpowiedzialność i rzetelność

OFERUJEMY:

W przypadku pracy na dziale obsługi klienta:
- umowę zlecenie
- stawkę 25,5zł/h Brutto

- wynagrodzenie miesięczne wypłacane przelewem do 15-go dnia każdego miesiąca

W przypadku pracy na hali sprzedaży:

- umowę zlecenie

- TYGODNIÓWKI

stawkę 25zł/h brutto

Ponadto:

- czas pracy dostosowany do dyspozycyjności (możliwość pogodzenia pracy z nauką, życiem prywatnym, etatem)
- możliwość refundacji badań sanepidu
- obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu)
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- liczne konkursy dla pracowników z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród.

Jesteś zainteresowny/a? Skontaktuj się z naszym konsultantem pod numerem:


DODATKOWE INFORMACJE:

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi."Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik hali sprzedaży i działu obsługi klienta w markecie spożywczym

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik hali sprzedaży i działu obsługi klienta w markecie spożywczym w miejscowości: Mikołów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Jobman Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik hali sprzedaży i działu obsługi klienta w markecie spożywczym Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik hali sprzedaży i działu obsługi klienta w markecie spożywczym, praca w Mikołów dopasowana do Twoich wymagań.Jobman Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik Inwentaryzacji

Bytom, śląskie


Pracownik Inwentaryzacji

Tarnowskie Góry, śląskie


Pracownik Inwentaryzacji

Katowice, śląskie


Pracownik Inwentaryzacji

Sosnowiec, śląskie


Pracownik Inwentaryzacji

Jaworzno, śląskie