Kierownik Grup Usługowych

Agencja Ochrony Specjał działająca od wielu lat w obszarze usług ochrony osób i mienia oraz profesjonalnego sprzątania zatrudni ambitnego i doświadczonego kierownika z terenu województwa mazowieckiego na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa i obszar województwa mazowieckiego

Opis stanowiska:

  • Rekrutacja, organizacja i kontrola czasu pracy podległego personelu,
  • Bezpośrednia współpraca z kontrahentami,
  • Rozliczanie przydzielonych kontraktów,
  • Sporządzanie zestawień, analiz i raportów związanych z realizacją usług,

Wymagania:

  • Doświadczenie w kierowaniu podległymi placówkami oraz zespołami ludzkimi w zakresie ochrony fizycznej,
  • Dyspozycyjność, samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność obsługi komputera w tym znajomość MS Excel,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej,
  • Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,
  • Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop,
  • Wsparcie i wdrożenie w ramach nowych obowiązków,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, benefitów sportowych oraz opieki medycznej,
  • Imprezy oraz konkursy firmowe w ramach funduszu socjalnego,
  • Dla pracowników niepełnosprawnych oferujemy różne formy dofinansowań.