Studencie, uczniu, szukasz pracy w biurze? Aplikuj!

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. obsługi Klienta.

Nie masz problemów w nawiązywaniu kontaktów i chcesz zdobyć nowe doświadczenie? Śmiało aplikuj! Wymagamy uśmiechu i pozytywnego nastawienia - wszystkiego nauczymy Cię sami!

Twoje zadania:

  • telefoniczne obsługa Klientów - pomagamy, doradzamy od tego jesteśmy,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem i kompleksowa obsługa w każdej sprawie.

Oczekiwania? Prawie żadne!
Bogaty pakiet wdrożeniowy odpowiednio przygotuje Cię do rozpoczęcia pracy :)
Weź ze sobą dużo pozytywnej energii!
Jedyne czego potrzebujemy to Twojej dostępności przez około 25h w tygodniu.

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie podstawowe,
  • premie uzależnione od Twoich osiągnięć,
  • konkursy i spotkania integracyjne,
  • pracę w młodym zespole,
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb,
  • pracę we Wrzeszczu obok skm'ki.

Nie boisz się nowych wyzwań? Aplikuj :)

Gdzie szukać pracy jako Studencie, uczniu, szukasz pracy w biurze? Aplikuj!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Studencie, uczniu, szukasz pracy w biurze? Aplikuj! w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Studencie, uczniu, szukasz pracy w biurze? Aplikuj! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Studencie, uczniu, szukasz pracy w biurze? Aplikuj!, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.