młodszy spedytor

Omida S.A. Lublin

Omida S.A czołowa polska firma z branży TSL. Laureat wielu prestiżowych nagród m.in. diamenty Forbesa. W związku z rozwojem struktur i stałym wzrostem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Spedytor

Zadania:

-organizacja transportów samochodowych całopojazdowych,

- przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych,

- pozyskiwanie nowych Klientów/Zleceń

- bezpośrednia współpraca z przewoźnikami,

- dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

Oczekujemy:

-doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta,

-umiejętność planowania i organizowania,

-umiejętności budowania i utrzymania długotrwałych relacji z klientami,

-wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych.

Zapewnimy Ci:

-pracę w firmie o stabilnej pozycji i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

-spokój i wsparcie całej grupy Omida, działów windykacji,kadr,działu prawnego i innych.

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-realne możliwości awansu,

-bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,

- możliwość rozwoju,

-niezbędne narzędzia pracy.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Omida S.A. al.Grunwaldzka 472, 80-236 Gdańsk. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a - zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c - przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.
Każda CV powinna mieć poniższą klauzurę:

"Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako młodszy spedytor

Jaka oferta pracy na stanowisku: młodszy spedytor w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Omida S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako młodszy spedytor Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko młodszy spedytor, praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.Omida S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Spedytor Krajowy

Lublin, lubelskie


Team Leader tsl

Lublin, lubelskie


Spedytor międzynarodowy

Lublin, lubelskie


Team Leader tsl

Kraśnik, lubelskie


Spedytor Krajowy

Biała Podlaska, lubelskie